Прикарпаття втратило на війні чотирьох військових

У російсько–українській війні загинули четверо прикарпатських військовослужбовців: Олег Мартинишин, Степан Сенюк, Володимир Саверчук та Віталій Кушнір. 26 Грудня, 2022, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 1631 На війні загинув 35-річний воїн Віталій Кушнір. Вічна пам’ять і шана!

Мешканець міста Долина Олег Мартинишин загинув на Харківщині.  Був учасником Революції Гідності, протягом 2015-2016 років проходив військову службу за контрактом у Збройних силах України, учасник АТО, повідомила голова Калуської РДА Жанна Табанець, інформують “Вікна”.

46-річний старший солдат Олег Мартинишин з 17 лютого 2022 року проходив службу за контрактом у ЗСУ та служив водієм-заправником автомобільного відділення підвозу пального та мастильних матеріалів взводу матеріального забезпечення механізованого батальйону. 21 грудня, виконуючи бойове завдання, поблизу села Загризове Харківської області отримав вибухові травми, не сумісні з життям.

“Для усіх нас він став прикладом патріотизму і самопожертви заради України, та назавжди залишиться у пам’яті тих, хто його знав, мужнім та відважним воїном. У цей важкий час низько схиляю голову у глибокій скорботі та висловлюю співчуття сім’ї та рідним Олега Мартинишина. Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій душі воїна! Вічна пам’ять та слава Герою”, — написала голова РДА.

Уродженець села Підгайчики Коломийського району 27–річний Степан Сенюк був навідником першого кулеметного відділення, кулеметного взводу 3 стрілецької роти військової частини А4128, повідомляє Підгайчиківська сільська рада. Захисник загинув в результаті ворожого обстрілу із застосуванням ПТКР завданого військовими формуваннями російської федерації, отримавши поранення не сумісні з життям поблизу населеного пункту Павлівка Донецької області.<

“Висловлюємо щирі співчуття родині. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя України завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Степана назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. Вічна та світла пам’ять герою!Герої не вмирають!” — ідеться в повідомленні.

Також у російсько-українській війні загинули військовослужбовці Володимир Саверчук із Побережжя та Віталій Кушнір із Загвіздя Івано-Франківського району. Про загибель воїнів повідомили на сторінках територіальних громад у Facebook.

Володимир Саверчук народився у 1989 році, проживав у Побережжі. Боєць загинув внаслідок ворожого танкового обстрілу біля бойових позицій 21 грудня 2022 року. У воїна залишилися дружина, донька і син

“Висловлюємо співчуття дружині Ірині, рідним та близьким. Вічна пам’ять герою, вічна слава!” — написали на Facebook-сторінці Єзупільської громади.

Віталій Кушнір народився 7 липня 1987 року, проживав у Загвізді. Загинув боєць у грудні 2022 року. Загиблого героя у рідному селі зустріли 25 грудня, повідомив староста села Загвіздя Володимир Ружанський у Facebook.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни