Прикарпаття втратило на війні 28-річного Юрія Голінея та 25-річного Сергія Марчука

Прикарпаття продовжує втрачати своїх найкращих синів — захисників від російської навали. 27 Жовтня, 2022, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 72 Юрій Голіней загинув при штурмі противника у районі Білогорівки Бахмутського району Донецької області

За рідну Україну віддав своє життя уродженець селища Ланчин — солдат Юрій Голіней. Він був заступником командира бойової машини — навідник-оператор 3 гірсько-штурмового відділення 2 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти.

Герой загинув, проявивши стійкість та мужність, 24 жовтня в ході стрілецького бою при штурмі противника у районі Білогорівки Бахмутського району Донецької області. Отримав поранення? несумісне з життям. Йому було 28 років, повідомила голова Ланчинської грмоади на Надвірнянщині Надія Данилюк.

Юрій був надзвичайно щирим і чесним, завжди боровся за правду, а ще дуже добрим сином, який дбав про свого батька, сестру та племінників.

“Сьогодні в скорботі вся Ланчинська громада… Висловлюю щирі співчуття з приводу втрати сина, брата, друга, Героя України Юрія Голінея рідним та близьким. Біль втрати не описати словами. Гинуть за Незалежність нашої держави молоді сини України — цвіт нації…”, — йдеться в співчутті.

Сумна звістка сколихнула і Косівщину. Загинув Сергій Марчук — боєць 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Житель села Старий Косів, 1997 року народження, повідомив голова Косівської громади Юрій Плосконос.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ям, родинам наших захисників. Вічна пам’ять і Слава нашим Героям!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни