Прикарпаття втратило на війні 23-річного Олександра Ніньовського і 32-річного Василя Матійчука

Сумні новини надійшли до рідних в Коршівську та Рожнівську громади на Івано-Франківщині. 11 Квітня, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 496 Олександр Ніньовський, якому в лютому виповнилося 23 роки, загинув поблизу Роздолівки Донецької області Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Чорний тиждень в Коршівській громаді на Коломийщині: 8 квітня 2023 року загинув Олександр Ніньовський, 28.02.2000 року народження, житель села Жукотин.

Військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання, вірний військовій присязі, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами, поблизу населеного пункту Роздолівка Донецької області.

“В ці скорботні дні Коршівська громада співчуває родині Героя. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають! Схиляємо голову в глибокій скорботі”, — йдеться в співчутті земляків.

Раніше йшлося, що 7 квітня 2023 року загинув старший солдат ВасильТкачук, якому в січні виповнилося 23 роки, житель села Жукотин.

Також стало відомо, що відійшов у вічність наш земляк — житель села Хімчин Рожнівської громади Косівського району, мужній та нескорений солдат 74-го окремого батальйону Василь Матійчук, 1990 року народження.

Смерть назавжди вирвала його із лав доблесних Героїв 8 квітня 2023 року в селі Малинівка Запорізької області.

“Непоправна втрата назавжди стала трагедією. І жодні слова не зможуть зменшити чи розділити гіркий біль та скорботу”, — йдеться в співчутті Рожнівської громади.

На скорботний кортеж із тілом Героя очікують орієнтовно в середу, 12 квітня.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни