Прикарпаття прийняло вже 38 тисяч вимушено переміщених осіб

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук зустрілася із головами районних державних адміністрацій і територіальних громад, щоб оговорити актуальні питання забезпечення життєдіяльності області. На зустрічі також були присутні голова обласної ради Олександр Сич, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, керівники правоохоронних структур, та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

09 Березня,
2022,
16:15
Прикарпаття

Переглядів: 186


На Прикарпатті потрібно відновити роботу підприємств.

Керівниця області подякувала усім за злагоджену роботу щодо підтримки наших захисників і захисниць, які воюють із російськими окупаційними військами, та наголосила, що метою усіх є лише перемога над ворогом, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

«Звертаюся до голів територіальних громад краю з проханням забезпечити спокій людей, — наголосила Світлана Онищук. — Переконана, що наша віра у міць Збройних сил України, а також правильні рішення керівництва держави, допоможуть нам здобути перемогу».

Очільниця області відзначила щирість та добродушність прикарпатців, котрі прихистили десятки тисяч вимушених переселенців. За її словами, на сьогодні ми уже прийняли понад 38 тисяч осіб. Додатково планують розмістити ще понад 15 тисяч людей із регіонів, де продовжуються активні бойові дії.

Світлана Онищук підкреслила, що наразі на Прикарпатті необхідно відновити роботу підприємств, щоб економіка працювала та забезпечувався надійний тил для захисників держави. Вона також додала, що невдовзі, а саме з понеділка, в області розпочнеться дистанційне навчання для школярів та студентів закладів професійно-технічної освіти. Поряд з цим розглядається можливість щодо залучення до освітнього процесу дітей внутрішньо переміщених осіб. Задля цього людей, які прибули в нашу область, просять зареєструватися на освітній платформі.

Йшлося під час зустрічі і про роботу блокпостів на території громад. Як зазначила Світлана Онищук, всі незаконно облаштовані споруди будуть демонтовані. Встановлювати їх можна буде виключно за погодженням із Нацполіцією Прикарпаття.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни