Прикарпаття передасть на фронт ще 5 банно-пральних комплексів

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук підбила підсумки попереднього тижня на Прикарпатті. 25 Жовтня, 2022, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 165 У кожному вагончику встановлено місткості на 750 літрів води та 4 душові кабіни

Зокрема, посадовиця поінформувала про проведену нараду з головами районних військових адміністрацій щодо оснащення ще п’яти мобільних банно-пральних комплексів, яких потребують воїни з Прикарпаття.

Нагадаємо, три таких комплекси вже облаштовано спільними зусиллями обласної військової адміністрації, волонтерів та військових.

Ці комплекси забезпечать нашим бійцям доступ до гарячої води навіть у польових умовах, адже вони можуть працювати як від генератора, так і від нагрівання дровами.

У кожному вагончику встановлено місткості на 750 літрів води та 4 душові кабіни. Також у кожному з них буде декілька пральних машин.

Також на нараді йшлося про забезпечення прикарпатських військових зимовими формами.

«Районні військові адміністрації вже на шляху вирішення цього завдання. Більшість форм у процесі пошиття. Обласна військова адміністрація також посилено працює над цим», — повідомляє Світлана Онищук.

Раніше йшлося, що калушани пошиють і відправлять на передову 545 теплих курток для бійців тероборони.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни