Прикарпаття отримало унікальну машину для забору крові вартістю 6 млн гривень

КНП “Прикарпатський обласний центр служби крові” отримав спеціалізовану машину для забору крові вартістю понад 6 млн гривень. 28 Жовтня, 2022, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 177 Це перша і єдина в Україні машина, в якій всередині можна робити забір крові.

Це перша і єдина в Україні машина, в якій всередині можна робити забір крові. Такий пересувний пункт на два крісла створений в Польщі за технологією переобладнання нового автомобіля Mercedes Sprinter. Всередині розміщено високоякісне обладнання вартістю приблизно 130 тис. доларів. Забір крові можна взяти навіть у польових умовах. В цьому мобільному пункті за день може здати кров понад три десятки донорів.

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, інформують “Вікна”.

Зокрема, видано розпорядження про порядок забору крові в населених пунктах Івано-Франківської області, який вже успішно працює. Але тепер медичному персоналу обласного центру служби крові буде значно легше та комфортніше робити забір крові, а також доставляти кров у ті області, які першочергово приймають поранених бійців.

Цю унікальну рvfibye вдалося отримати завдяки співпраці із Ротарі клубами міст: Львова (“Львів-Ратуша”), Кракова (“Вавель”), Плімут зі США, а також американськію ГО “Common man 4 Ukraine”. Роботу над проєктом розпочали ще в березні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни