Прикарпаття отримало чотири автобуси для вакцинації населення

ДУ «Івано-Франківський обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» отримав чотири автобуси від Міністерства охорони здоров’я, які передало представництво ВООЗ в Україні за підтримки Європейського Союзу. 04 Березня, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 64 Мобільні бригади будуть вакцинувати проти інфекційних захворювань, зокрема COVID-19, кору та дифтерії Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Транспорт сприятиме вакцинації на Прикарпатті, інформують “Вікна”.

Загалом Укаїїні передали 59 автобусів, які невдовзі укомплектовують мобільними виїзними командами, що їздитимуть усіма регіонами, підконтрольними уряду України, для здійснення вакцинації проти інфекційних захворювань, зокрема COVID-19, кору та дифтерії. Особливу увагу буде приділено вимушеним переселенцям, вразливим категоріям населення, зокрема людям похилого віку і людям з хронічними захворюваннями, а також всім, хто проживає у віддалених і важкодоступних районах.

«Завдяки міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку ми отримали автобуси, які допоможуть забезпечити область доступом до вакцин. Посилення послуг мобільних та виїзних бригад допоможе краще обслуговувати населення, зокрема в найвіддаленіших регіонах Івано-Франківської області та покращить їх захист від інфекційних захворювань. Незабаром автобуси з командою спеціалістів, їздитимуть громадами області для здійснення щеплень. Нагадаю, вакцинація — єдиний спосіб захистити себе від важкого перебігу хвороби», — розповів головний державний санітарний лікар області Руслан Савчук.

Завдяки підтримці ВООЗ у партнерстві з ЄС та USAID з квітня по грудень 2022 року послугами з виїзної імунізації, які включали вакцинацію та інформацію про те, як надолужити необхідну вакцинацію, щоб запобігти спалахам інфекційних захворювань, було охоплено до 400 000 людей у 1500 місцях восьми регіонів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни