Прикарпатський воєнком попросив сприяти людям, які розносять повістки

Очільник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Шаховець пояснив, що вручення повісток на вулицях — винятково для уточнення даних. 16 Лютого, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 875 Шаховець додав, що жодного чоловіка з вулиці не відправили у військові частини. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Також він звернувся до прикарпатців із розумінням до цього поставитися – не фотографувати та негативно висвітлювати, а за можливості – сприяти працівникам ТЦК та поліції, пише “Галка”.

“Ви всі бачите, що розносять повістки працівники територіального центру спільно з працівниками поліції. Я би вас просив сприяти цим людям, а не фотографувати, висвітлювати – “Ой, дивіться! Ой, Боже, що ж це у нас твориться”. Це дуже негарно, некрасиво. Вони нічого протизаконного не роблять. Вони вручають повістки для уточнення військо-облікових даних”, – сказав воєнком.

Шаховець додав, що жодного чоловіка з вулиці не відправили у військові частини. А бойова повістка вручається лише у приміщенні ТЦК після відповідних медоглядів, тестів та інших процедур.

“Ще ні одного чоловік у нас військомат не відправив у день вручення повістки. Ні одного! Уточняє дані, проводить медичну комісію, тести, вивчається його сімейний стан і так далі. І тільки тоді може бути вручена бойова повістка. Бойова повістка вручається тільки у приміщенні територіального центру комплектування”, – наголосив військовий.

Також він закликав чоловіків не ховатися, адже захист батьківщини — це конституційний обов’язок кожного громадянина.

Детальніше у відео телеканалу НТК:

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни