Прикарпатський важкоатлет Володимир Щавінський став срібним призером чемпіонату України

Днями у Луцьку відбулися змагання чемпіонату України з важкої атлетики серед дорослих спортсменів. Вихованець калуської школи важкої атлетики зумів вибороти срібло серед 36 учасників.

Калуш презентував вихованець тренера-викладача ДЮСШ «Сокіл» Ігоря Стечака — майстер спорту Володимир Щавінський. Місяцем раніше калуський атлет став абсолютним чемпіоном Івано-Франківської області у ваговій категорії 81 кг. Тож саме у цій вазі він представляв Івано-Франківську область у Луцьку, пишуть Вікна.

Слід зазначити, що це була найбільш масова категорія на чемпіонаті України: за пальму першості боролися аж 36 атлетів. За право піднятися на п’єдестал пошани найгостріша боротьба точилася між досвідченим 28-річним хмельничанином Ігорем Конотопом, калушанином Володимиром Щавінським, Марком Лєванзовим із міста Кремінна Луганської області та Юрієм Дричиком із Луцька.

За результатами спроб у ривку та поштовху Ігор Конотоп став абсолютним чемпіоном України, піднявши у сумі 316 кг. Наш краянин поступився переможцю лише на 12 кг: Володимир Щавінський став другим і у ривку (136 кг), і у поштовху (168 кг), а відтак завоював срібло чемпіонату із загальним результатом 304 кг.

Третє місце розділили між собою Марк Лєванзов, який був найкращим у поштовху, а Юрій Дричик показав найкращий ривок.

Володя міг показати значно кращий результат, — поділився Ігор Стечак, — але буквально за кілька днів до чемпіонату він трошки не дотримався свого режиму, скинув два кілограми ваги, а все це у сумі дає свої “плоди”. Проте я тішуся своїм підопічним, бо у нього ще все попереду. І чемпіонство — також. До того ж він є членом національної збірної України, а тому у нього є чудові перспективи”.