Прикарпатський гурт – у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2022

Культура

Прикарпатський гурт – у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2022

Сьогодні

24 січня на сторінці музичної премії Євробачення оприлюднили результати жеребкування фіналістів Нацвідбору на Євробачення 2022 від України.
До переліку потрапив і прикарпатський гурт Kalush Orchestra.
Список фіналістів:

– Alina Pash – Тіні забутих предків
– Barleben – Hear My Words
– Cloudless – All be alright
– Kalush Orchestra – Stefania
– Michael Soul – Demons
– Our Atlantic – Моя Любов
– Roxolana – GIRLZZZZ
– Wellboy – Nozzy Bossy

Фінал Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: Перший.
Довідка (з Вікіпедії)

Kalush — український реп-гурт, заснований 2019 року.

До гурту входять Олег Псюк (aka Псючий Син) — засновник і соліст, Ігор Діденчук — мультиінструменталіст та МС Килиммен. Гурт був названий на честь Калуша, рідного міста Олега Псюка.

Перший кліп гурту на пісню «Не маринуй» був випущений на їхньому офіційному каналі YouTube 17 жовтня 2019 року. Режисер кліпу Delta Arthur — режисер багатьох відео української реп-виконавиці alyona alyona. Кліп був знятий на вулицях Калуша, і напередодні виходу alyona alyona анонсувала його на власному каналі в Instagram.

Після виходу у листопаді 2019 другого кліпу «Ти гониш» гурт Kalush підписав угоду про співробітництво з американським хіп-хоп лейблом Def Jam, який входить до Universal Music Group.

6 грудня 2019 гурт взяв участь у концерті alyona alyona, виконавши «Гори», «Не маринуй» та «Ти гониш». А 9 грудня було випущене відео на пісню «Гори», яку учасники гурту виконали разом з alyona alyona. За 12 днів відео набрало 1,2 мільйона переглядів на YouTube.

19 лютого 2021 року з’явився дебютний альбом гурту під назвою «HOTIN».

23 липня 2021 року Kalush спільно з репером Skofka випустив свій другий альбом під назвою «ЙО-ЙО».

У 2021 році стало відомо про запуск паралельного проєкту — KALUSH Orchestra. На відміну від основного колективу, цей гурт робитиме акцент на реп із фольклорними мотивами та українську автентику. Обидва гурти мають спільних учасників. До учасників Олега Псюка (вокал, тексти) Килиммена (діджей) і Джонні Дивного додалися мультиінструменталісти Тимофій Музичук і Віталій Дужик. Ще один музикант Ігор Діденчук грав у KALUSH із самого початку, а тепер сфокусується на KALUSH Orchestra.

Фото з сторінки гурту Kalush у фейсбуці.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни