Прикарпатський борець Андрій Джелеп став срібним призером турніру в Хорватії (ФОТО)

23-річний прикарпатський борець Андрій Джелеп у фіналі рейтингового турніру “Open Zagreb” у Хорватії завоював срібну нагороду.

“Срібло” спортсмен виборов на змаганнях у Загребі 10 січня, пише “Галка” з посиланням на Академію боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина.

Джелеп виступав у ваговій категорії 61 кг.

“Андрій Джелеп — срібний призер рейтингового турніру у Загребі “Open Zagreb” 2024, Хорватія! Щиро дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та виступати на міжнародній арені”, – йдеться у повідомленні.

Як писала “Галка”, у березні 2023 року Андрій Джелеп став чемпіоном Європи зі спортивної боротьби серед чоловіків у віковому дивізіоні U-23.