Прикарпатський бігун подолав півмарафон в Барселоні, щоб зібрати 100 000 гривень на протези

В одному з найбільших півмарафонів в Іспанії щорічно беруть участь понад 20 000 атлетів з усього світу. Через красиве місто, високу організацію і високий призовий фонд всі мріють потрапити в Барселону і перетнути фінішну лінію. 20 Лютого, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 150 Франківець збирає 100 тис. гривень на протези для українських військових Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Миколі Тарану з Івано-Франківська поталанило стати учасником цього півмарафону. Вдалося все: пробігти свій найкращий результат, який склав 1 годину 24 хвилини, і перетнути фінішну лінію з прапором України.

“Щодо прапора, то цей мій символ незламності й віри. Жоден мій старт не обходиться без нього”, — розповів учасник півмарафону.

За словами Миколи Тарана, пробігти півмарафонську дистанцію в Іспанії — треба мати силу і бажання не здаватися.

“Скажу так, важко змагатися, коли заявлено стільки сильних атлетів. Хоча це мене ніколи не зупиняло. Вдалося навіть більше запланованого, покращити результат і я знову показав, що українці сильні, вільні та незалежні, — розповів спортсмен. — Наступного дня я прокинувся, взяв прапор України й вибіг із ним бігати по центру Барселони. Вдалося пробігти за традицією 50 км”.

Микола Таран почав бігати європейськими містами по 50 км обов’язково і щодня — від 3 до 22 км. Таким чином він збирає 100 тис. гривень на протези для українських військових в рамках проєкту “Незламні”.

Кожен може долучитися до доброї справи за посиланням.

“Всі ваші гроші підуть на добру справу. Ваша сума стане подарунком для тих, кому дійсно потрібна допомога. А я буду продовжувати бігати та збирати гроші. Тому давайте разом будемо підтримувати захисників і збирати гроші на протези!” — закликає півмарафонець з Івано-Франківська.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни