Прикарпатські таеквондисти вибороли майже два десятки медалей на міжнародному турнірі (ФОТО)

З 21 по 23 жовтня 2022 року в місті Чеханов (Польща) відбувся міжнародний турнір з Таеквон-До «XVI Mazovia master cup 2022″.

У змаганнях взяли участь 1393 учасники, 52 клуби з Польщі, Словаччини, Латвії, України та Південної Кореї, інформує “Галка” з посиланням на “Спортивні новини Прикарпаття”.

Україну на цих змаганнях представляли вихованці Заслуженого тренера України Олега Солов’я та Заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, які представляють Івано-Франківську ДЮСШ №1 обласної ради. За підсумками наші спортсмени зайняли перше загальнокомандне місце серед юніорів і кадетів та друге серед дорослих. Призерами у своїх категоріях стали: