Прикарпатські студенти влаштували благодійний ярмарок задля допомоги ЗСУ (ВІДЕО)

Прикарпатські студенти влаштували благодійний ярмарок задля допомоги Збройним силам України. Молодь пропонувала придбати унікальні речі, створені їхніми руками, взяти участь у спільному плетінні сіток та інших активностях.

Про це інформує Фіртка з посиланням на сюжет ТРК “РАІ”.

Смачна випічка та напої, картини, в’язані іграшки та багато інших речей, виготовлених руками молоді. Прикарпатські студенти влаштували благодійний ярмарок, щоб допомогти українській армії. Діана та Софія тут продають печиво з передбаченнями. Дівчата розповідають, намагались підібрати слова, які мотивуватимуть та підніматимуть настрій.

Батько учасниці ярмарку Софії Залецької став на захист нашої країни з початку повномасштабного вторгнення. Дівчина зізнається, за татом дуже сумує, але розуміє та приймає його рішення.

Каріна Мотляк виставила на продаж свої полотна. Одну з картин придбав воїн. Дівчина була приємно здивована. Сам військовий Остап Пушкар демонструє нам придбані полотна і зізнається, такі благодійні ярмарки надихають воїнів на нові перемоги.

Співорганізаторка ярмарку Іванна Волосянко зазначає, чимало рідних студентів нині теж у лавах Збройних сил України. Тож хлопці та дівчата з радістю відгукнулись на ідею провести захід на підтримку військових.

Виручені кошти передадуть на потреби 55-тої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни