Прикарпатські спортсмени виступлять на Кубку світу зі стрибків з трампліна

Прикарпатські спортсмени виступлять на Кубку світу зі стрибків з трампліна

Найближчої п’ятниці у місті Вісла розпочнеться новий сезон Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна.

Читайте також: «Був запал в очах і бажання боротися»: прикарпатські спортсмени розповіли про Олімпіаду-2022 (ФОТО)

Сезон 2022/2023 стане найдовшим в історії. Перший старт розпочнеться 5 листопада, а от фінал сезону заплановано аж на 2 квітня в словенській Планіца, інформує “Галка” з посиланням на Skijumping. UA.

Родзинками сезону є традиційний новорічно-різдвяний турнір Турне 4-х трамплінів, Чемпіонат світу з лижних видів спорту в словенській Планіца та норвезький турнір RAW AIR.

Захищатиме титул переможця Кубка світу Рьою Кобаясі. Головними суперниками японця в цьому циклі будуть Маріус Ліндвік та Халвар Егнар Гранеруд з Норвегії. Давід Кубацкі з Польщі. Карл Гайгер з Німеччини. Штефан Крафт з Австрії. Анже Ланішек зі Словенії. Не буде росії та білорусі.

Українську команду представляють 29-річний Віталій Калініченко з Ворохти та 22-річний Євген Марусяк з Криворівні. У змаганнях серед дівчат виступатиме 18-річна Тетяна Пилипчук з Кременця (Тернопільська область).

До змагань старту сезону спортсмени перебували на тренуваннях в Польщі. У Щирку, Вісла та Закопане. Поряд з нашою національною командою готувались до майбутніх виступів і юніори.

Теги: Євген Марусяк, Віталій Калініченко

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни