Прикарпатські рятувальники презентували нові зразки пожежної та аварійно-рятувальної техніки

Рятувальники продемонстрували керівництву області можливості спеціальної техніки, що залучається до ліквідації надзвичайних ситуацій. В заході також взяли участь голови районних військових адміністрацій та голови територіальних громад області. 12 Січня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 36 Техніка вже використовувалась під час знешкодження фрагменту ракети типу “Калібр” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Окрім техніки, рятувальники  представили комплекс модульних приміщень з санітарними контейнерами, які забезпечуватимуть санітарно-побутові умови для рятувальників, які залучаються до ліквідації надзвичайної ситуації, та продемонстрували на практиці швидке розгортання даного модуля, інформують “Вікна” з посиланням на Головне управління ДСНС в Івано-Франківській області.

“Минулого року та на початку поточного за кошти державного бюджету ГУ ДСНС в області отримано 41 одиницю техніки та 49 одиниць — як гуманітарну допомогу від країн-донорів”, — зазначив начальник Головного управління ДСНС в області Володимир Чернецький.

Це все сучасна техніка, призначена для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру. Зазначена техніка вже використовувалась для ліквідації надзвичайної події в селі Грушка Тлумацької громади під час знешкодження фрагмента ракети типу “Калібр”, яка влучила в житловий будинок, зазначив керівник.

Також рятувальники продемонстрували й техніку, яку залучають для роботи у гірській місцевості. Зокрема, це квадроцикл Kawasaki Brute Force, який призначений для оперативної та мобільної доставки гірських рятувальників, спецмайна та спорядження пошуково-рятувальних підрозділів при евакуації постраждалих в умовах гірського бездоріжжя, зазначив заступник голови Івано-Франківської ОДА Віталій Ільчишин.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни