Прикарпатські правоохоронці провели для з підлітків Харкова пізнавальний урок

Співробітники ювенальної превенції навідались до підлітків з Харкова, які наразі відпочивають на Прикарпатті. 18 Червня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 29 Поліцейські розповіли підліткам про правила безпеки. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Ювенали розповіли неповнолітнім про правила безпечного відпочинку. Нагадали, що необхідно дотримуватись певних правил на воді та під час туристичних походів у гори. Також поліцейські нагадали дітям номери телефонів екстрених служб та розповідали про можливі ситуації, в яких за ними потрібно звертатися, інформують “Вікна” з посиланням на сектор комунікації поліції у Івано-Франківській області.

Окрім цього  вкотре розповіли про шкідливий вплив паління, ризики шкідливої звички  для здоров’я. Також роз’яснили дітям, що електронні сигарети чи тютюнові вироби для нагрівання не знижують тютюнову залежність.

 Підлітки ставити багато питань правоохоронцям та отримали вичерпні відповіді.

 На завершення лекції співробітники поліції подякували дітям за активну участь у профілактичному заході та привітали школярів з літніми канікулами.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни