Прикарпатські правоохоронці доставили гуманітарну допомогу на Херсонщину

Реанімобіль оперативно передали Департаменту здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації. Віднині його залучатимуть для порятунку людей, які потерпіли від окупантів. 16 Червня, 2023, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 128 Гуманітарну допомогу для людей зібрали представники Івано-Франківської торгово-промислової палати Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Правоохоронці Прикарпаття продовжують підтримувати українців, які постраждали від воєнних дій та від російських агресорів. Поліцейські не залишаються осторонь людської біди та повсякчас доставляють гуманітарну допомогу в населені пункти, які найбільше її потребують, повідомляють “Вікна” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

Правоохоронці транспортували реанімобіль на базі Mercedes-Benz, який придбали за сприяння голови Лисецької селищної ради Анатолія Лущака. Реанімобіль оперативно передали Департаменту здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації. Віднині його залучатимуть для порятунку людей, які потерпіли від окупантів. А гуманітарну допомогу для людей зібрали представники Івано-Франківської торгово-промислової палати спільно з поліцейськими. Правоохоронці транспортували її колегам з Херсонщини. Воду, крупи, консерви, речі першої потреби та медикаменти поліцейські роздаватимуть постраждалим від підриву Каховської ГЕС.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни