Прикарпатські поліцейські здійснили мрію 11-річного Дениска з обмеженими можливостями

Поліцейські Прикарпаття вкотре навідались до 11-річного Дениска. Хлопчик пережив не одну операцію, пройшов численні реабілітації. 29 Грудня, 2022, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 427 Поліцейські подарували хлопчику солодощі, іграшки та візок, на якому Дениско зможе самотужки пересуватись.

Він — незламний, маленький, щирий українець, який дуже мріє стати правоохоронцем. Поліціянти повсякчас підтримують дитину. А напередодні новорічних свят здійснили чергову мрію Дениска.

З Дениском поліціянти знайомі уже майже рік. До правоохоронців ще в лютому звернулася мама дитина — Ольга. Вона розповіла, що Дениско марить роботою в поліції, інформують “Вікна” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

Співробітники ювенальної превенції повсякчас підтримують хлопчика, навідуються до нього, вітають з днем народження. Влітку правоохоронці здійснили одну мрію Дениска: він став справжнім поліціянтом на день.

А напередодні новорічних свят ювенали реалізували ще одне бажання дитини. Поліція подарувала хлопчику солодощі, іграшки та візок, на якому Дениско зможе самотужки пересуватись. Окрім цього, поліціянти виготовили для хлопчика іменну печатку.

Дениско був щасливий та радісний. Неабияк втішилась і мама хлопчика, яка досі переносила сина на руках.

«Цей надзвичайний день запам’ятався не лише не лише дитині, а й правоохоронцям. Адже на наших очах стаються справжні дива — здійснюють передноворічні мрії. Ми щасливі від того, що Дениско радіє. Ця щира дитина – наш справжній друг», — підсумувала старший інспектор ювенальної превенції Іванна Гринюк.

Правоохоронці пообіцяли опікуватись хлопчиком і надалі. Адже дитячі мрії повинні збуватись.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни