Прикарпатські комунальники ліквідовують на Херсонщині наслідки підриву Каховської ГЕС

На Херсонщині працюють рятувальники, медики, волонтери з усіх куточків країни. Все більше на дорогах постраждалої області комунальників. Вже 200 фахівців з комунальних підприємств 13-ти областей України ліквідовують наслідки підриву Каховської ГЕС. Вони відкачують воду, вичищають дороги від мулу, прибирають сміття. 19 Червня, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 479 Прикарпатські комунальники разом працюють з колегами із інших областей. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Самоскиди, навантажувачі, екскаватори, трактори, сміттєвози – три десятка необхідної техніки віддали інші області для відновлення Херсонщини, для відновлення частини України, інформують “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську ОВА.

Про це у фейсбуці написав заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба, перелічивши регіони, які підтримали Херсонську область, – Київщина, Вінниччина, Волинь, Закарпаття, Івано-Франківщина, Кіровоградщина, Львівщина, Полтавщина, Рівненщина, Тернопільщина, Хмельниччина, Черкащина, Буковина.

«Роботи дуже багато, але разом все подолаємо. Вдячний кожному за допомогу та участь у ліквідації», – написав Олексій Кулеба.

Він також додав, що формуються окремі бригади енергетиків і газовиків, які відновлюватимуть зруйновану інфраструктуру Херсонщини.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни