Прикарпатка Анна Мартинюк відзначила 100-річний ювілей. ФОТО

Суспільство Прикарпатка Анна Мартинюк відзначила 100-річний ювілей. ФОТО Сьогодні
Столітній ювілей відзначила мешканка Опришівців Івано-Франківської громади Анна Мартинюк. Привітати довгожительку приїхав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Життя прожити – не поле перейти. А 100 років насиченого подіями та випробуваннями життя, багаторічною самовідданою працею – це подвиг і героїчний взірець незламної особистості.

Привітали сьогодні пані Анну Мартинюк. В свої 85 років вона ще їздила до родини в Канаду, а ще ювілярка є далекою родичкою Блаженнішого Любомира Гузара.

У невеличкому на зріст і худорлявому тілі ховається щира жінка, яка в сотий день народження дякує за вітання і каже, що мріє про благодать для всіх”, – написав Марцінків у фейсбуці.

«Багато життя, сили, здоров’я і достатку, і миру для нас всіх українців», – каже ювілярка. А про секрет довголіття відгукується просто: «То все від Бога залежить, як ми собі заслужимо так і проживемо».

“Від усієї громади вітаємо пані Анну. Бажаємо Божої ласки та міцного здоров’я. Щоб Ви своїми роками та досвідом ще довго радували рідних!”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни