Прикарпатець, який побив швагра кухонною дошкою, отримав 200 годин громадських робіт

Прикарпатець, який побив швагра кухонною дошкою, отримав 200 годин громадських робіт

Калуський міськрайонний суд притягнув до відповідальності чоловіка, який побив кухонною дошкою свого швагра. Суд призначив йому 200 годин громадських робіт.

Про це повідомляє пресслужба судової установи, передає Галка.

Як йдеться у повідомленні, 50-річний обвинувачений посварився зі співмешканцем своєї сестри. Під час конфлікту він декілька разів вдарив кухонною дерев’яною дошкою по голові. Через це постраждалий чоловік отримав закриту черепно-мозкову травму та струс мозку. Така травма відноситься до легких тілесних ушкоджень, зазначається у повідомленні.

У суді обвинувачений свою вину визнав та розкаявся. Просив суворо не карати. Натомість потерпілий просив призначити покарання обвинуваченому згідно з законом.

“Під час розгляду, суд прийшов до переконання, що виправлення, перевиховання обвинуваченого можливе без ізоляції його від суспільства, а покарання у вигляді громадських робіт буде необхідним й достатнім для його виправлення та попередження нових кримінальних правопорушень. Таким чином суд призначив покарання у виді 200 годин громадський робіт”, – зазначили в суді.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни