Прикарпатців просять допомогти перевезти тіло 30-річного Василя Пуша з США

30-річний мешканець села Блюдники колишнього Галицького району Василь Пуш ще до повномасштабного вторгнення поїхав у Європу, щоб заробити на життя. 23 Лютого, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 812 Окрім страшного горя і невимовного болю за сина, постала проблема перевезення тіла з далекої Америки Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Наприкінці минулого року прикарпатець переїхав до США. Але інколи трапляється так, що разом з якимись невеликими успіхами приходить і велика біда: там у Василя Пуша виявили четверту стадію онкозахворювання.

Про це повідомляє у соцмережі журналіст Володимир Теслюк, інформують «Вікна».

«Його прооперували, та було вже надто пізно. Своє тридцятиріччя 13 лютого хлопець зустрів у дуже важкому стані. Через три тижні після операції Василька не стало…».

Зараз у батька Володимира Пуша, окрім страшного горя і невимовного болю за сина, постала проблема перевезення тіла з далекої Америки, адже це коштує немалих грошей, а їх у батька немає. Тому є велике прохання до мешканців села Блюдники та навколишніх сіл, друзів і знайомих, усіх, хто знав Василька, знає його батька і старшого брата Михайла, а також  до усіх добрих людей: давайте допоможемо батькові повернути сина з чужини, щоб він міг поховати його в рідному селі, закликає однокласник та односельчанин батька померлого, йдеться ву повідомленні.

Номер картки для пожертв: 5457 0822 2368 1243 (отримувач — Пуш Михайло Володимирович).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни