Прикарпатців попереджають про приманки з вакциною для імунізації диких тварин проти сказу

Кампанія буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. 05 Травня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 272 При виявленні подібних приманок людей просять не брати їх руками і не переносити з місць розкладання Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На території Івано-Франківської області протягом третьої декади травня 2023 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу (відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2023 рік), повідомляють “Вікна” з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом наземного розподілу на узліссях, узбіччі доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах – на перехрестях доріг, на території вирубок. Кампанія буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Приманка з вакциною, яка розповсюджується, безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок –— не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни