Прикарпатців попереджають про кадмій у морепродуктах з Литви

Про це йдеться в повідомленні системи RASFF стосовно виявлення перевищення допустимого рівня кадмію у замороженому міксі морепродуктів, що експортувався з Литовської Республіки. 07 Березня, 2023, 10:43 Прикарпаття Переглядів: 129 Ілюстроване фото. Накопичення кадмію в організмі стає однією з причин захворювання на рак Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 18.02.2023 №2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня кадмію у замороженому міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co. LTD, China), що експортувався з Литовської Республіки (відправник: UAB «Plunges kooperatine prekyba», Lithuania) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА», вул. Солом’янська, 3, офіс 6, м. Київ, 03110).

Операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, попереджають про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Споживачів просять у разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Раніше перевищення допустимого рівня кадмію у рисі для ризотто, що експортувався з Італії.

Як відомо, накопичення кадмію в організмі стає однією з причин захворювання на рак, зниження розумових здібностей — і втрати координації рухів.

Раніше прикарпатців попередили про небезпечні заморожені морепродукти з Китаю.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни