Прикарпатця затримали на кордоні, коли він хотів переплисти Тису

Під час проведення спецоперації «Захід-2023» прикордонники Мукачівського загону затримали п’ятьох чоловіків призовного віку, які намагались незаконно перетнути кордон. 07 Травня, 2023, 17:30 Україна Переглядів: 1175 Затримані є жителями різних областей України. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Трьох правопорушників затримали прикордонні наряди відділу прикордонної служби «Ділове». На Закарпаття чоловіки приїхали з різних регіонів країни. Жителя Одещини зупинили у горах, а його «однодумців» з Дніпропетровщини та Івано-Франківщини, які планували перепливати Тису — на контрольних постах при в’їзді у прикордоння. Усі троє намагались потрапити в Румунію, інформують “Вікна” з посиланням на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Ще двох спритників із Закарпаття та Харківщини затримали на кордоні з Угорщиною прикордонні наряди відділів «Лужанка» та «Косино».

Для встановлення кола осіб, ймовірно причетних до переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон та з’ясування усіх обставин правопорушення, зловмисників доставили до прикордонного підрозділу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни