Прикарпатця взяли під варту за психотроп на 0,4 млн гривень. Застава — 0,2 млн гривень

Посилку з психотропною речовиною чоловік мав забрати із відділення пошти, але відправив за нею свого родича, який не був обізнаний в злочинних намірах. 03 Січня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 317 Вартість товару за цінами «чорного ринку» становить близько 400 000 гривень

За процесуального керівництва Коломийської окружної прокуратури місцевому мешканцю повідомлено про підозру у незаконному придбанні з метою збуту психотропної речовини в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України), інформує прокуратура Івано-Франківської області.

Суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою з правом внесення застави на суму понад 200 000 гривень.

За даними слідства, зловмисник через мережу Інтернет придбав майже 800 грамів особливо небезпечної психотропної речовини, обіг якої заборонено —  Alpha-PVP.

Посилку з психотропною речовиною чоловік мав забрати із відділення пошти, але відправив за нею свого родича, який не був обізнаний в злочинних намірах.

Вартість товару за цінами «чорного ринку» становить близько 400 000 гривень. Наразі правоохоронці встановлюють джерела надходження психотропу.

За вказане правопорушення зловмиснику загрожує від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни