Прикарпатці закупили два тепловізори для бійців 10-ї бригади

На передову для 109 батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади передали два тепловізори. Клич про збір коштів для військових дала Євгенія Бардяк. 08 Квітня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 234 Техніка допомагатиме захисникам України швидше виявляти ворога

Франківці всього за дві доби зібрали 114 282 грн, інформують “Вікна”.

“Я оголошувала збір на один тепловізор, але дуже багато людей почало донатити. За лічені години вдалося зібрати кошти на два прилади. Кожен надсилав що міг. Були і досить великі суми у 10 тисяч. Так ми придбали два тепловізори і вже передали нашим “Едельвейсам” зі 109 батальйону”, — розповіла Євгенія Бардяк.

Закупили техніку українці в Англії. Шукали по різних магазинах. Зараз оптико-електронні прилади знайти важко і на їх придбання та перевезення має бути відповідний дозвіл. Один тепловізор обійшовся у приблизно 60 тисяч гривень. Його передали військовим з Прикарпаття, які зараз воюють на передовій. Техніка допомагатиме їм швидше виявляти ворога.

Одна з благодійниць Лідія Анушкевичус розповіла, що допомагає військовим ще з 2014 року, але тоді кошти складніше було збирати на дорогу техніку, а зараз інші виклики і реагувати потрібно у рази швидше^

“Як представниця старшого покоління волонтерів я вирішила допомогти молодшому поколінню. Бачу, що у цю війну зайшли солдати, яким ще вісім років тому було по 12-14 років. З’явилися й нові волонтери. Вони працюють трішки по-іншому, ніж ми. Вони зміцніли, вміють правильно знаходити кошти і їх реалізувати”.

Загалом, до збору необхідної суми приєдналось 97 осіб. Оскільки запит досі великий на тепловізори як від 10-ї гірсько-штурмової бригади, так і від військових, що стоять на Луганщині та Донеччині, то збір коштів знову поновлюється.

До середини квітня волонтери планують зібрати 10 тисяч доларів на тепловізори та іншу необхідну техніку для передової. Усі звіти доступні за цим лінком.

Допомогти коштами можна за реквізитами:

PayPal: [email protected]

ПриватБанк 4149 4993 8243 3884 Бардяк Євгенія Мар’янівна

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни