Прикарпатці ремонтують будинки у селі Давидів Брід, яке понад пів року було в окупації

Село Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади Херсонської області більше пів року було під окупацією. Зараз там пошкоджені понад 200 житлових будинків. 11 Серпня, 2023, 08:30 Україна Переглядів: 262 Прикарпатці вже замінено покрівлі та фасади на кількох житлових будинках Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Які руїни залишив після себе ворог — можна побачити на відео, повідомляє голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світана Онищук.

Щоби мешканці Херсонщини мали дах над головою, їм взялись допомагати 15 тилових областей у межах загальноукраїнської ініціативи «Пліч-о-пліч».

Прикарпаття посприяє з відновленням 44 житлових будинків, які були пошкоджені. На це спрямовано 10 млн гривень.

Нині бригади будівельників з Прикарпаття працюють у селі Давидів Брід. Уже замінено покрівлі на кількох житлових будинках, ведуться роботи зі встановлення вікон та ремонту фасадів.

Раніше йшлося, що у населеному пункті потребують відновлення 212 будинків, з яких 13 зруйнованих повністю. Також на території села зруйнована соціальна інфраструктура, — а це Давидівобрідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Давидівобрідська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, заклад дошкільної освіти та будинок культури.

Раніше калуські комунальники розповіли, як допомагали деокупованій громаді селища Калинівське на Херсонщині.

Ліквідовувати наслідки ворожого теракту на Херсонщині допомагали шестеро працівників комунального підприємства “Калушавтодор” на чолі із заступником директора Миколою Гур’євим.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни