Президент закликав брати в полон якнайбільше росіян – Новини України

Президент закликав брати в полон якнайбільше росіян - Новини України

Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Україні слід брати в полон якнайбільше російських окупантів, щоб повертати додому захисників, яких утримують у Росії. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні.

– Окремо я хочу наголосити сьогодні на тих підрозділах, які забезпечили нам результат у поповненні обмінного фонду. Це дуже важливо: кожен, хто бере в полон російських військових, забезпечує нам звільнення наших героїв, – сказав він.

Президент подякував 54-му окремому розвідувальному батальйону імені Михайла Тиші, 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді та 92-й окремій механізованій бригаді, які під час наступальних дій суттєво збільшили можливість України повертати своїх громадян додому.

Зеленський наголосив, що Україна пам’ятає про наших людей, яких утримують у РФ. Він зазначив, що Україна добиватиметься їхнього повернення всіма силами.

– Ми маємо звільняти їх і маємо звільнити їх усіх, не залишаючи ворогові нікого. Але для цього нам потрібно брати в полон окупантів – якнайбільше, – додав президент.

Він також зазначив, що проти наших сил російські окупанти “кинули всіх, кого могли, зокрема, і дві тисячі “зеків”. Зараз вони перебувають на Донбасі і вже воюють проти українців.

– Ситуація на передовій за минулу добу суттєвих змін не зазнала. Проти наших сил окупанти кинули всіх, кого могли, у тому числі й дві тисячі “зеків” – вони серед найманців саме там. І це “зеки” з більшими термінами покарання за тяжкі злочини. Їх на фронті утримують не лише грошима, а й обіцянкою амністії, – пояснив Зеленський.

При цьому він зазначив, що навряд чи хтось у світі сумнівається, чи варто офіційно визнавати Росію державою-терористом.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни