Президент України нагородив прикарпатку Тетяну Скіцко відзнакою “Золоте серце”

Додамо, що це відзнака за вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення оборони України. 11 Грудня, 2022, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 267 Це відзнака за вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху

5 грудня у відеозверненні з нагоди Міжнародного дня волонтера Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення відзнаки для надзвичайних людей – для українських волонтерів “Золоте серце”.

Президент України цією відзнакою нагородив прикарпатську волонтерку, голову громадської організації “Ліга українських жінок” Тетяну Скіцко, повідомляють “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську ОДА. Додамо, що це відзнака за вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та подолання її наслідків.

“Дякую Тетяні за вагомий вклад у нашу перемогу. Дякую кожному і кожній, хто займається волонтерською діяльністю. Слава Україні!”, – йдеться у дописі керівниці області.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни