Президент: У прикордонних регіонах призначаємо керівників із військовим досвідом – Новини України

Президент: У прикордонних регіонах призначаємо керівників із військовим досвідом - Новини України

Фото: President.gov.ua

У ряді прикордонних регіонів України очікуються зміни. Там буде призначено нових керівників областей, які мають військовий досвід. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у традиційному зверненні.

– Посилюємо наші управлінські позиції. У низці регіонів – прикордонних та прифронтових – призначаємо керівників із військовим досвідом. Тих, хто може проявити себе найефективніше у захисті від загроз. Про кожне таке рішення інформуватиму, – сказав президент.

Як зазначив Зеленський, при призначеннях нових керівників влада планує “поєднувати отриманий венний досвід захисту України з конкретною управлінською роботою на посадах у місцевій та центральній владі”. Інших подробиць голова держави не розкрив.

24 січня президент Володимир Зеленський підписав низку указів про звільнення та призначення чиновників. Згідно з документами, глава держави звільнив з посад глав Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Сумської обласних державних адміністрацій. Ще одним указом було знято з посади заступника голови ОП Кирила Тимошенко – на його місце Зеленський призначив звільненого голову Київської ОДА Олексія Кулебу.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни