Президент Польщі: Уламки другої ракети, що впала в Пшеводові, не виявлено – Новини України

Президент Польщі: Уламки другої ракети, що впала в Пшеводові, не виявлено - Новини України

Фото: ЯНІС ЛАЙЗАНС/REUTERS

Президент Польщі Анджей Дуда розповів про перебіг розслідування інциденту з падінням ракет у Пшеводові. За його словами, на польській території було виявлено уламки лише однієї ракети. Про це повідомляє “Польське Радіо”.

– Знаю, що спочатку була інформація про дві ракети. Після слідчих дій залишків другої ракети на території Польщі не виявлено. Друга ракета стовідсотково була, щойно впала не на територію Польщі, а на територію України, – заявив Дуда під час прес-конференції.

За його словами, лабораторні дослідження щодо цього інциденту продовжуються, очікуються висновки експертів.

– Слідство триває, на місці всі слідчі дії вже завершилися, наразі тривають лабораторні дослідження. Жодні нові висновки не змінюють того, що я говорив раніше. Усі чекаємо на висновки експертів і жодним чином у процес не втручаємося, – зазначив польський лідер.

Тоді Дуда підтвердив свою позицію. Він заявив, що падіння ракет було “трагічним випадком, який стався з вини Росії”.

ЩО СТАЛОСЯ?

Вибухи у польському Пшеводові пролунали 15 листопада. Польська сторона підтвердила, що близько 65 км від кордону з Україною впали ракети. В результаті загинули двоє людей. Президент Володимир Зеленський заявив, що ракети були випущені Польщею росіянами – у Кремлі це заперечують. У Варшаві назвали цей інцидент нещасним випадком, але винною вважають Росію. За попередніми висновками польських та американських експертів, найімовірніше, це була ракета з української системи протиповітряної оборони. Наразі у справі триває розслідування, до якого приєдналися українські експерти.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни