Президент нагородив 26-річного прикарпатця орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Уродженця Верховинщини, молодшого сержанта Петра Юрійовича Федорчука Указом Президента України Володимира Зеленського нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. 07 Квітня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 392 Уродженець Верховини отримав високу державну нагороду за мужність

Про це на Facebook-сторінці написав заступник редактора газети “Верховинські вісті” Роман Клим, інформують “Вікна”.

«За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», — йдеться в документі Глави держави.

26-річний Петро Федорчук народився у Верховині. Потім з батьками переїхав у Явірник (Шибене), де закінчив Зеленську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Призвався в ряди Збройних сил України. У зоні проведення АТО-ООС, а тепер збройного вторгнення росії, воює шість років.

Довідка. О́рден «За мужність» I, II, III ступеня  — державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни