Президент Чехії про контрнаступ ЗСУ: Усе ще попереду

Президент Чехії про контрнаступ ЗСУ: Усе ще попереду

Президент Чехії Петр Павел

Українська армія демонструє “помірну” активність і перебуває на етапі “формувальних операцій”, вважає чеський лідер.

Основні результати контрнаступу ЗСУ ще попереду. Про це завив президент Чехії Петр Павел в інтерв’ю Радіо Свобода, яке було опубліковано 15 червня.

Чеський лідер, виходячи з власного військового досвіду, вважає, що українські військові зараз на етапі “формувальних операцій”.

“Ми побачили початок, який є, скажімо так, помірним. Я вважаю, що справжнього контрнаступу ми ще не побачили. Усе – ще попереду”, – наголосив він.

Відповідаючи на запитання, чи може війна в Україні перетворитися на “заморожений конфлікт” із статичною лінією фронту, якщо ЗСУ не досягнуть успіху у поточному наступі, Павел зазначив, що “все, чого не вдасться досягнути цього року, доведеться відкласти принаймні до весни наступного року з усіма пов’язаними труднощами”.

“Коли я кажу, що ми бачимо вікно можливостей цього року, то це означає, що знадобиться щонайменше три-чотири місяці, перш ніж почнеться будь-яка інша активність. Я думаю, це реалістична картина”, – пояснив президент Чехії.

Раніше повідомлялося, що за останні дні ЗСУ просунулись на деяких ділянках фронту від 200 метрів до 1,4 кілометра та визволили близько 3 кв. км території. Триває наступ на Бердянському та Бахмутському напрямках.

Важко, але прогрес є. Захід про контрнаступ

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни