Пресконференція військово-цивільної адміністрації Коломийщини щодо ситуації в Україні та районі. АНОНС

Новини

Пресконференція військово-цивільної адміністрації Коломийщини щодо ситуації в Україні та районі. АНОНС

Сьогодні

Сьогодні, 7 березня, військово-цивільна адміністрація Коломийського району за участі очільника ВЦА Любомира Глушкова, народного депутата Андрія Іванчука, голови Коломийської громади Богдана Станіславського, військових, правоохоронців проводить пресконференцію щодо ситуації в Україні та зокрема в Коломийському районі. 

Як зазначалося, ситуація  щодо допомоги армії, фронту, допомоги біженцям у Коломийському районі побудована на належному рівні. Злагоджено працюють військові, правоохоронці, територіальна оборона. На нинішній день повністю сформований батальйон територіальної оборони. Завершується забезпечення їх формою, зброєю та всім необхідним.

Народний депутат Андрій Іванчук зокрема наголосив про неймовірно піднесений бойовий дух захисників столиці: “Наші хлопці мріють про одне: знищити ворога, звільнити нашу землю і відомстити за всіх, кого ми втратили. За 11 днів знищено майже 300 танків, 1000 броньованих машин, понад 40 літаків, понад 70 вертольотів, понад 11000 знищених фашистів”.

Іванчук також розповів, що мери міст Харкова, Одеси, Чернігова, з якими він спілкувався, вдячні західній Україні за допомогу. “Всі розуміють, що західний кордон – це канал забезпечення нашого війська, територіальної оборони, людей, які знаходяться в полоні бомбардувань Путіна”. Тож нардеп подякував краянам за їхню  дуже важливу в цей час роботу.

Деталі – згодом.

До теми: Тероборона Коломийського району прийняла присягу. ФОТО

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни