Прем’єр Нової Зеландії публічно пропонувала коханому – Новини України

Прем'єр Нової Зеландії публічно пропонувала коханому - Новини України

Фото: facebook.com/jacindaardern

Прем’єр-міністерка Нової Зеландії Джасінда Ардерн 19 січня подала у відставку. За її словами, причиною відставки стала втома. Про це повідомляє The Daily Mail.

– Я сподівалася, що знайду потрібні сили, щоб продовжувати працювати, але, на жаль, не знайшла. Я надаю Новій Зеландії ведмежу послугу, якщо продовжуватиму, — заявила Ардерн.

За її словами, наприкінці 2022 року вона обдумала, чи вона має все необхідне для того, щоб продовжувати працювати на посаді прем’єр-міністра. І, зрештою, дійшла висновку, що настав час піти у відставку.

Під час прес-конференції Ардерн також запропонувала своєму нареченому Кларку Гайфорду, “нарешті одружитися”. Пара виховує 4-річну доньку Неві, але офіційно стосунки поки що не оформляла.

– Я не дочекаюся, коли знову проводитиму час із сім’єю… Тому, Неві, матуся вже чекає моменту, бути поряд з тобою, коли ти підеш у школу цього року. І Кларк, давай нарешті одружимося, – додала вона.

У Новій Зеландії у жовтні мають відбутися загальні вибори. У зв’язку з цим прем’єр додала, що її завчасна відставка дозволить державним установам та політичним партіям планувати та готуватись до виборів.

Ардерн стала прем’єр-міністеркою у 2017 році у віці 37 років. Вона була третьою жінкою-лідером Нової Зеландії та однією з наймолодших лідерів у світі. Протягом року вона народила дитину, перебуваючи на посаді. Ардерна було переобрано на другий термін у 2020 році, і цій перемозі сприяв підхід її уряду до пандемії, який допоміг Новій Зеландії уникнути критичних спалахів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни