Прем’єр Іспанії Педро Санчес відвідав Бучу та Ірпінь – Новини України

Прем'єр Іспанії Педро Санчес відвідав Бучу та Ірпінь - Новини України

Фото: t.me/markushyn

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес відвідав міста Бучу та Ірпінь у Київській області, які постраждали від російського вторгнення. Про це він розповів у твіттері.

– Буча та Ірпінь показують рани та шрами варварства Путіна. Росія не переможе в цій війні. Вся Іспанія з Україною, – написав він під відео, на якому оглядає зруйновані будинки.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин розповів Санчесу, що місту вдалося замінити вікна в 70% будинків. У своєму телеграм-каналі він написав що Ірпінська громада отримує від Іспанії відчутну допомогу. Зокрема, співпрацює із іспанською благодійною організацією Juntos por la vida. Також Ірпінська громада маємо два іспанських міста-побратима – Альборая та Герніка. Іспанська благодійна організація World Central Kitchen на чолі із Хосе Андресом готувала гарячі обіди для ірпінців після звільнення міста, а потім – для мешканців «Залізного містечка» та модульного містечка «Дубки».

– Про все це розповів пану Санчесу і від імені всієї нашої громади подякував за те добро, яке іспанський народ робить для українців. Зі свого боку прем’єр-міністр висловив своє захоплення стійкістю Ірпінської громади, швидкістю відновлення нашого міста та запропонував нам налагоджувати ще більше побратимських стосунків із містами Іспанії, – додав Олександр Маркушин.

Прем’єр-міністр Іспанії приїхав до України напередодні річниці повномасштабного вторгнення Росії. На залізничному вокзалі в Києві Педро Санчеса зустрів заступник міністра закордонних справ України Євген Перебийніс. Прем’єр-міністр Іспанії має зустрітися з президентом Володимиром Зеленським. Це другий візит Педро Санчеса в Україну під час війни. Перед цим прем’єр-міністр Іспанії приїжджав у квітні 2022 року.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни