Представились працівниками енергосервісу: на Івано-Франківщині затримали групу злодіїв

Кримінал Представились працівниками енергосервісу: на Івано-Франківщині затримали групу злодіїв Сьогодні
Одразу п’ятеро потерпілих із заявами звернулись до Івано-Франківського районного управління поліції. Заявники повідомили, що з будівельного об’єкту, де вони працюють, викрадено понад 5 000 гривень.

Поліцейські встановили обставини крадіжки. З’ясувалося, що на територію новобудови прийшли двоє невідомих чоловіків. Вони представились співробітниками енергосервісу. Останні повідомили, що необхідно перевірити правильність обліку енергії на будівельному майданчику. Поки один зі зловмисників відвертав увагу будівельників, інший викрав гроші.

Завдяки злагодженим діям оперативників карного розшуку обласної поліції та франківських поліцейських крадіїв затримано за два години після вчинення злочину. Йдеться про 32-х та 38-річних мешканців Харкова та Луганщини, які тимчасово проживають на Прикарпатті. В останніх за плечима чималий кримінальний досвід. Вони «спеціалізувалися» на крадіжках та грабунках, за що відбували покарання.

Викрадені гроші вилучено.

Крадіїв затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Дії зловмисників кваліфіковано за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану). Затриманим невдовзі повідомлять про підозру, а суд обере запобіжний захід.

Станом на сьогодні, незалежно від розміру вчиненої крадіжки, міра покарання обирається найсуворіша, оскільки прирівнюється до скоєння тяжкого злочину.

Також правоохоронці перевіряють причетність затриманих до інших аналогічних злочинів, що скоєні на території області.

Поліція Івано-Франківської області

Підписуйтесь на нас у Facebook, Тelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни