Працівник Бурштинської ТЕС отримав нагороду за мужність під час ракетних обстрілів

Донедавна ми були впевнені, що герої – це люди в масках, розмальованих вбраннях, з унікальними вміннями та суперсилою. Реалії ж теперішнього часу показали, що це насправді прості люди, які живуть серед нас, але мають мужність, гідність і професійну честь. 28 Січня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 315 Поки ще тривала повітряна тривога і всі сиділи в укриттях, Сергій розпочав ліквідацію пожежі Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Яскравим прикладом є енергетик Сергій, якого було відзначено державною нагородою, за проявлену ним мужність під час обстрілів, інформує ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Коли одного разу окупанти влучили по ТЕС, він одразу, поки ще тривала повітряна тривога і всі сиділи в укриттях, розпочав ліквідацію пожежі, щоб не дати вогню поширитись на суміжне обладнання. А потім — оперативно розбирав електричні схеми, щоб якнайшвидше відновити живлення для споживачів.

Сергій пішов шляхом батька, бо той також пропрацював на підприємстві понад 30 років. Енергетик каже, що це їхня спільна з батьком нагорода. А також додає, що якби не колеги, які були поряд, все могло б закінчитися набагато гірше.

“Це дійсно приємно, що мої сили та навички згодилися в такий важкий час. Я завдячую батьку, за те, що допоміг мені отримати необхідний для такої роботи досвід. А також надійним колегам, які були біля мене в ті дні. Володя, Тарас, а також наш керівник Сергій — люди, на яких точно можна покластися без зайвих слів. Адже довіра до людей поруч є великою запорукою успіху. Попри обстріли, вибиті фари у власних автівках, ці хлопці не злякалися та залишилися ліквідовувати пожежу”, — каже працівник Бурштинської ТЕС.

Енергетик також зазначає, що намагається в житті все робити добре. Це стосується і сім’ї й роботи.

“Я думаю, що коли кожен з нас на своєму місці виконуватиме якісно свою роботу, то все точно буде добре. І в сім’ї, і на роботі, і в нашій країні загалом. Менше лицемірства, нещирості та самообману. В цьому мене підтримують і колеги, і мої рідні. А це зараз неабияк важливо”.

Раніше йшлося, що після ракетних ударів окупантів відновлення Бурштинської ТЕС триватиме щонайменше пів року.

Як відомо, 19 жовтня росіяни вдруге вдарили по Бурштинській ТЕС.

До ліквідації пожежі було залучено 76 рятувальників та 26 спецавтомобілів. Ніхто з людей не постраждав.

Раніше йшлося, що під час масованого обстрілу України 10 жовтня чотири російські снаряди влучили в Бурштинську ТЕС.

Всього до ліквідації пожежі тоді було залучено 65 рятувальників та 18 спецавтомобілів. Постраждалих внаслідок пожежі не було.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни