ППО знищила всі повітряні цілі ворога, які рухалися на Київ, — Київська адміністрація

Ворог в черговий раз довів, що Київ залишається однією з найголовніших його цілей в цій війні. 25 Травня, 2023, 07:30 Україна Переглядів: 131 Ілюстроване фото. Ударів по Києву не допущено, — запевнив посадовець Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Після найдовшої паузи в травні тривалістю 4 дні рашисти знову атакували Київ з повітря, повідомив голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Це вже дванадцятий напад на столицю цього місяця. Під час тривоги, яка тривала понад три години, противник, за попередніми даними, застосував баражуючі боєприпаси “Shahed”.

“Атака була масована. Ворог продовжує використовувати тактику нападу у кілька хвиль, з інтервалами між групами атакуючих дронів. Так армія кремля намагається досягнути поставлених цілей, зокрема і виснажити нашу ППО. Дзуськи! Українські янголи неба не дали шансів агресору”, — зазначив Сергій Попко.

Усі виявлені повітряні цілі, які рухалися в напрямку Києва, були знищені силами і засобам нашої протиповітряної оборони. Ударів по Києву не допущено, — запевнив посадовець.

Офіційної інформації від Командування Повітряних Сил ЗСУ поки що немає.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни