Повне КАСКО: чому необхідно придбати та як оформити – Новини Галича

Автострахування КАСКО недаремно вважається найкращим засобом фінансового захисту власника автомобіля. Якщо під час експлуатації з машиною станеться якийсь прикрий випадок, після якого вона потребуватиме ремонту, то її зможуть відновити на СТО коштом страхової компанії, а не власника.

Але деякі водії «економлять» та не купують такий поліс. Зазначимо, що це помилкове рішення, яке в майбутньому здатне спричинити великі втрати.

Чому краще обирати повне КАСКО

З різних причин деякі страхові компанії можуть запропонувати усічені варіанти договорів. З одного боку, такі поліси коштують трохи дешевше, але з іншого — перелік страхових ризиків теж суттєво зменшується. Це призводить до того, що водій, потрапляючи в складну ситуацію, не отримує допомоги. На противагу такому підходу саме повне КАСКО гарантує найкращий захист фінансів водія від усіх ймовірних ризиків.

До переліку страхових випадків за повним пакетом добровільного страхування відносять пошкодження машини, які виникли:

 • під час ДТП, навіть якщо авто повністю знищено;
 • при спробі викрадення;
 • внаслідок дій зловмисників;
 • у результаті стихійного лиха, самозаймання або підпалу;
 • при падінні на автомобіль сторонніх предметів.

Компенсація буде виплачена в разі викрадення транспортного засобу, а також при втраті окремих його частин, вузлів та агрегатів. Якщо на автомобіль встановлено додаткове обладнання, його теж можна застрахувати.

Кому бажано оформити повне КАСКО

Деякі водії не зовсім чітко уявляють собі, для чого потрібен договір добровільного страхування. Мовляв, є автоцивілка — і цього достатньо. Але КАСКО має зовсім інше призначення. Поліс ОСЦПВ не компенсує матеріальні збитки водію, який винуватий в аварії, основне завдання такого страхового договору — надати матеріальну допомогу особам, постраждалим у ДТП. А ось КАСКО збереже нерви та фінанси власнику поліса.

Договір добровільного страхування стане в пригоді тим, хто користується транспортним засобом у мегаполісі з інтенсивним трафіком. Також обов’язковим цей вид страхування буде для тих, хто купує авто в кредит.

 • Як швидко та безпечно оформити КАСКО

  Насамперед треба визначитися зі страховою компанією. Для цього варто дізнатися, скільки часу працює організація в Україні, наскільки якісний у неї сервіс, чи має нагороди та сертифікати. Усім цим умовам відповідає діяльність страхової компанії «УНІКА», відмінна якість її сервісу підтверджена міжнародним сертифікатом та золотою медаллю Customer’s Friend Superior Excellence, Міжнародною асоціацією сертифікації ICERTIAS (Цюрих, Швейцарія).

  Наступний крок — вибір страхової програми. Наприклад, у СК «УНІКА», окрім базової програми, для власників електромобілів запропоновано окремий пакет, за яким захищаються найважливіші деталі: акумулятор і двигун.

  Залишається замовити поліс КАСКО онлайн на офіційному сайті компанії. Отже, надійний страховий захист для власного автомобіля отримати дуже легко.

  "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни