Повітряні сили: Вночі сили ППО ледве встигали перезаряджати NASAMS – Новини України

Повітряні сили: Вночі сили ППО ледве встигали перезаряджати NASAMS - Новини України

Фото: tsn.ua

В ніч на 1 січня українські військові протиповітряної оборони “на відмінно” застосували зенітні ракетні комплекси NASAM. Про це в ефірі національного телемарафону розповів  речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат.

– Бачимо, що небо було дійсно під надійним захистом. Хочеться ще відзначити допомогу партнерів. Для них має бути такий знак-сигнал, тому що NASAMS ледве встигали перезаряджати наші військовослужбовці. Як з артилерії ними лупили, – розповів Ігнат.

Він наголосив, що скоріш за всі ніхто у світі не має такого досвіду застосування цього ЗРК, щоб  під час ведення бою одночасно перезаряджати комплекс і знищувати повітряні цілі.

– Це говорить про те, що в нас просто їх мало… ракети є, а самих ЗРК нам треба більше. Це ще один сигнал нашим партнерам – наскільки вправно та ефективно в таких бойових умовах можуть застосовувати бойову техніку іноземного виробництва наші фахівці, які лише кілька тижнів тому проходили навчання, – наголосив Ігнат.

Полковник підтвердив, що українські військові  знищили всі 45 дронів-камікадзе, що були направлені ворогом на Україну в новорічну ніч. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни