Повітряні сили: масштабні тривоги в Україні пов’язані з активністю авіації Росії та злетами “МіГ-31” – Новини України

Повітряні сили: масштабні тривоги в Україні пов'язані з активністю авіації Росії та злетами "МіГ-31" - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Масштабні повітряні тривоги в Україні 14 березня були оголошені через активність російської тактичної авіації та злети винищувача “МіГ-31”. Про це йдеться у заяві Військово-повітряних сил.

– Близько 10.00 ранку тривога звучала на півдні, півночі та сході нашої держави, що було пов’язано з активністю тактичної авіації. Зокрема, на півдні літаки Су-24 випустили у напрямку узбережжя 4 протирадіолокаційні ракети Х-31П по засобах ППО Одещини. Ворожі ракети не досягли своєї цілі, проте уламки однієї з них завдали пошкодження цивільній інфраструктурі, – заявили у відомстві.

Друга масштабна тривога була оголошена на сході України о 10.27, оскільки існувала загроза застосування оперативно-тактичних ракетних комплексів наземного базування. О 15.26 – через загрозу застосування Росією балістичних ракет.

За даними ВВС, решта тривог – о 13.00, 14.30 та 16.30, оголошувалися через зліт винищувача МіГ-31К, який є носієм аеробалістичних ракет «Кинжал» з авіабази «Саваслейка» в Нижегородській області РФ. Повітряні тривоги, пов’язані з МіГ-31К, були тривалими, швидше за все, це тренувальні польоти.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни