Повербанк, мобільний і ковдра: що покласти школяреві у наплічник для комфортного перебування в укритті – Новини України

Повербанк, мобільний і ковдра: що покласти школяреві у наплічник для комфортного перебування в укритті - Новини України

Фото: t.me/minre_ua/4107

В Україні розпочався ще один навчальний рік в умовах воєнного стану. Він, як і попередній, проходитиме за підвищених заходів безпеки. У низці закладів освіти вже готові укриття, у яких діти та вчителі зможуть сховатися у разі оголошення повітряної тривоги.  У Мінреінтеграції дали поради  батькам, що покласти дитині у наплічник, аби перебування в укритті було максимально комфортним.

На цей випадок батькам школярів варто підготувати окремий наплічник, який дитина триматиме у школі й під час повітряної тривоги братиме з собою до укриття.

 У такий наплічник варто покласти:

 поживні батончики, снеки довготривалого зберігання;  пляшку питної води;  вологі серветки;  теплу легку ковдру;  записку, в якій вказано ПІБ дитини, контактні дані батьків і ближніх родичів (імена, номери телефонів, адреси);  додатковий телефон (за можливості) разом із зарядним кабелем і повербанком;  медичні препарати, якщо дитина проходить курс на постійній основі (попередньо поінформувавши про це класного керівника й вклавши інструкцію, як саме потрібно давати препарат); кілька речей, які створять дитині атмосферу комфорту. Це може бути книжка, розмальовка або улюблена іграшка.

Однак важливо не перевантажувати наплічник. Адже важкий рюкзак може завадити дитині швидко евакуюватися у безпечне місце.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни