“Потрібно налаштуватися на тривалу і виснажливу війну”. Голова Богородчан повернувся з передової

Група волонтерів на чолі з головою Богородчанської громади повернулися з чергової поїздки до наших бійців на Схід, в Запорізьку та Донецьку області. 18 Січня, 2023, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 275 Ключі від одного з авто пеердали командиру медичної роти 10 окремої гірсько-штурмової бригади Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“Ситуація справді дуже важка, багато важких і болючих втрат. Але чи це означає, що треба опустити руки? Навпаки, це означає, що тепер допомагати треба ще більше”, — впевнений Ростислав Заремба.

Цього разу богородчанці відвезли 4 вантажні буси допомоги: зимові колеса, запчастини для авто, одяг, взуття, термобілизну, медикаменти, засоби гігієни, 2 тепловізори. А також багато домашніх смаколиків: вареники, голубці, м’ясні вироби, випічку.

Також доставили джип і 2 пікапи, які вкрай потрібні на передовій.

У цій поїздці Ростислав Заремба був відповідальним за доставлення Nissan Patrol 4.2. Авто було в Богородчанському управлінні підземного зберігання газу, але тут воно точно потрібніше.

За кошти селищної ради проведено повне технічне обслуговування автівки, встановлені нові зимові колеса, акумулятор. Від себе додатково голова громади придбав і встановив нову лебідку.

“Мав честь передати ключі командиру медичної роти 10 ОГШБ. У цій бригаді служить багато наших земляків, а також у цій роті рятують життя бійців наші бойові медики та санітари Андрій Гусак, Микола Олексієнко та Роман Василів”, — зазначив міський голова Богородчан.

Ростислав Заремба провів за кермом 3 дні, понад 1600 км у різних умовах і по різних дорогах, тож впевнений, що авто не підведе.

Це авто дозволить проїхати там, де інші просто не зможуть дістатися і доставити швидше в госпіталь. А в цьому випадку час — це життя наших бійців. Крім того, ця модель на довгій базі, що дозволить після демонтажу заднього ряду сидінь транспортувати поранених в положенні лежачи, — зазначив Ростислав Заремба.

“Нас усім потрібно налаштуватися на тривалу і виснажливу війну та чітко розуміти, що всі наші незручності, вся наша допомога — це лише крихти і краплі у порівнянні з тим, чим жертвують наші воїни”, — зазначив очільник Богородчанської громади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни