Постраждалим від повені на Херсонщині відправили нову партію гумдопомоги

Постраждалим від повені на Херсонщині відправили нову партію гумдопомоги

Фото: пресс-служба фонда Ахметова Постраждалим від наслідків підриву Каховської ГЕС везуть гумдопомогу

Постраждалим відправлено 4 тисячі наборів продуктів тривалого зберігання. Це макаронні вироби, цукор, сіль, мука, крупа, консервована квасоля, тушковане м’ясо, паштет, печиво.

Постраждалим від наслідків підриву Каховської ГЕС відправили 4 тисячі наборів продуктів із тривалими термінами зберігання. Про це повідомила прес-служба фонду Ахметова, який надіслав допомогу.

“На Південь України прямують 4 тисячі продуктових наборів від фонду Ріната Ахметова. Половина з них – до Новоолександрівської громади Херсонської області. Населені пункти розташовані на березі Дніпра. Підрив Каховської гідроелектростанції завдав істотної шкоди цій території, і допомога місцевим жителям зараз дуже потрібна. Другий пунктпризначення – селище Галицинове Миколаївської області. Допомога призначена людям, евакуйованим та постраждалим після підриву Каховської ГЕС окупантами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше цей же фонд відправив 4 тисячі продуктових наборів для людей, евакуйованих із зони підтоплення та постраждалих від наслідків підриву дамби, до населених пунктів Тягинської територіальної громади та до Снігурівки Миколаївської області.

За інформацією прес-служби, з початку російського вторгнення фонд Ахметова передав понад 600 тисяч продуктових наборів мешканцям 22 областей України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни