Пошуки завершені: у Карпатах знайшли мертвими двох українців

Затримані раніше порушники кордону повідомили, що разом із ними було ще четверо чоловіків, які зникли з їх поля зору. 30 Грудня, 2022, 09:30 Україна Переглядів: 950 Затримані повідомили, що разом із ними було ще четверо чоловіків, які зникли з їх поля зору.

Нагадаємо, що 25 грудня прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону отримали від своїх румунських колег інформацію про затримання двох осіб, які незаконно перетнули українсько-румунський кордон, повідомляють “Вікна” з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Затримані повідомили, що разом із ними було ще четверо чоловіків, які зникли з їх поля зору.

Прикордонники негайно організували спільні з румунськими колегами пошукові заходи, до яких з українського боку залучено понад 30 військовослужбовців відділу прикордонної служби «Ділове» та фахівців Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи ДСНС Закарпаття. Крім того, було залучено вертолітну авіацію та фахівців аеророзвідки.

У перший день пошуки результатів не дали.

27 грудня ввечері прикордонники Румунії повідомили про затримання ними двох із чотирьох громадян, яких розшукували, а також про виявлення тіла людини без ознак життя.

Оскільки до місця ймовірного перебування четвертого зі зниклих чоловіків з боку Румунії було дістатися неможливо, прикордонники прийняли спільне рішення про захід на румунську територію з боку України. Згодом румунські прикордонники повідомили, що виявили останнього чоловіка, якого розшукували, але, на жаль, без ознак життя.

Пошукову операцію ускладнював високий сніговий покрив та погана видимість, що перешкоджала використанню автомобільної техніки.

Рятувальники вкотре закликають утриматися від походів у гори, де наразі спостерігаються складні погодні умови: мороз, хуртовина, пориви сильного вітру та густий туман.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни