Поранений нацгвардієць виконав перший удар у чемпіонському матчі “Ураган” – “ХІТ” (ФОТО)

Поранений нацгвардієць виконав перший удар у чемпіонському матчі “Ураган” – “ХІТ” (ФОТО)

У матчі між “Ураганом” з Франківщини та “Хітом” з Київщини гвардієць, який боронив Україну на сході, став головним героєм поєдинку. Саме він зробив перший стартовий пас.

“Так, можливо, я більше не зможу грати оскільки я воротар, але футбол завжди залишатиметься частиною мене. Ця гра навчила мене боротися, віддавати все заради команди й ніколи не здаватися. Тому, хлопці, пам’ятайте, що життя може кидати вам виклики, але ви ніколи не повинні забувати своїх мрій. Боріться, ніколи не втрачайте надію і завжди стріляйте влучно, навіть якщо ви поранені.” – поділився думками гвардієць Олег.

Олег отримав поранення на Луганському напрямку. Попереду у нього тривала реабілітація та боротьба за функціонування руки. До повномасштабного вторгнення Олег увесь вільний час присвячував футболу. Грав не лише за місцеві команди в Івано-Франківську, а й з побратимами змагався у Лізі учасників АТО, інформує “Галка” з посиланням на 50 полк Нацгвардії.

Матч став не тільки спортивним випробуванням, але й нагадуванням про те, що наші герої не тільки на полі бою, але й на футбольному полі. Вони об’єднують нас своїм мужнім прикладом і нагадують, що ми повинні вміти віддати належне всім, хто жертвує своїм комфортом для нашого майбутнього.

«Українські військові ведуть незламну боротьбу за незалежність нашої країни, вкладаючи всю свою силу та зусилля, щоб остаточно вигнати ворога з України. Ми ніколи не забуваємо тих, чиє життя перервала проклята війна. Ми віримо у нашу перемогу і цей перший символічний удар гвардійця лише підкреслює нашу впевненість. Давайте разом підтримувати наших героїв та висловлювати подяку їм за їх відвагу, самовідданість і жертовність», – підкреслив віцепрезидент ФК “Ураган” Денис Рудницький.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни