Поплавський заявив про передачу повноважень

Поплавський заявив про передачу повноважень

Фото: instagram.com/poplavskiy_michail Ректор Університету культури Михайло Поплавський

Співочий ректор напередодні 30-річчя керівництва університетом здивував заявою, що готовий “поступитися дорогою” молодому наступнику.

  Ректор Київського університету культури Михайло Поплавський оголосив, що хоче піти з посади та передати повноваження молодому наступнику. Про це він повідомив у Instagram 9 квітня.   “21 квітня – 30 років, як я очолюю легендарний Університет культури! Головне для кожного артиста: своєчасно піти зі сцени під оплески! Я хочу передати повноваження молодому ректору і бути головою Вченої ради, допомагати. Завжди має бути межа та почуття міри”, – написав Поплавський.   Він наголосив, що власним прикладом показав, що немає нічого неможливого.   “Щоб стати успішним, потрібно вкласти у справу всю душу та серце, викластися по-максимуму для досягнення мети. Завдяки цій простій істині – відбувся Поплавський!”, – наголосив ректор.  

        Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

    Нагадаємо, Поплавський очолив Університет культури у 1993 році, став наймолодшим ректором України. За 30 років він перетворив маловідомий виш із двома факультетами на один із найкращих закладів вищої освіти культури та мистецтв у країні, а також створив проект “Співаючий ректор”.   Наразі в університеті працюють вісім потужних факультетів, навчання студентів відбувається в інноваційних лабораторіях та сучасних навчальних аудиторіях.   Вже другий рік Університет культури залишається флагманом українського навчального процесу. За версією ресурсу Освіта.ua, він посідає перше місце у ТОП 10 рейтингу “Кращі заклади вищої освіти культури та мистецтв України”.   Крім того, навчальний заклад співпрацює з багатьма закордонними вишами: у Німеччині, Італії, Іспанії, Чехії, Литві, Латвії, Угорщині, Польщі та інших країнах.   Зазначимо, що про Поплавського зняли документальний фільм поляки, в якому показали його як ефективного менеджера та інноваційного ректора, який пропагує національну ідею.     Раніше ректор Університету культури розповів, навіщо йому соцмережі.   В університеті Поплавського відкрили “лабораторію майбутнього”    

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни